ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
Близък изток
Роухани към Ердоган: Иран е срещу нарушенията на териториалната цялост в Близкия Изток
6864
на 07.03.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прес-секретарят на иранското министерство на външните работи Бахрам Касеми заяви, че срещата между президента на Иран Хасан Роухани и турския му колега Реджеп Тайип Ердоган в Исламабад миналата сряда е била „полезна“, пише Tehran Times, цитиран от "Фокус".
„Смятам, че има все още различия в някои сфери, но срещата в такива времена е важна“, заяви Касеми. Той добави, че е било решено консултациите между правителствата на двете страни да продължат и че отношенията между Техеран и Анкара са на правилен път.
По време на срещата Роухани е заявил на Ердоган, че Иран е срещу нарушенията на териториалната цялост на страните от региона и особено на Иран и на Сирия.
препоръчано
свързани новини
Иран иска сигурност в Близкия изток без САЩ
8039
преди 10 часа
Нетаняху за “Хизбула“: Те разрушиха прекратяването на огъня в Ливан
8754
преди 11 часа
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
37915
преди 13 часа


