BG EN

Румен Овчаров изригна срещу Кирил Добрев и удари Корнелия: Не може човек с 40 фирми да се крие зад Велислава Дърева. В БСП се тъпче на едно място - идиотизъм!

ГОРЕЩО
Политика

Румен Овчаров изригна срещу Кирил Добрев и удари Корнелия: Не може човек с 40 фирми да се крие зад Велислава Дърева. В БСП се тъпче на едно място - идиотизъм!

117458
на 14.06.2020
Румен Овчаров изригна срещу Кирил Добрев и удари Корнелия: Не може човек с 40 фирми да се крие зад Велислава Дърева. В БСП се тъпче на едно място - идиотизъм!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„БСП тъпче на едно място, което граничи с идиотизъм.

препоръчано

Опозицията срещу Корнелия Нинова да каже дали искат да е нахранена, или да мисли за конструктивно развитие на държавата. Не може Георги Гергов, който е получил 100 млн. лв. и Кирил Добрев с 40 фирми, изпълняващи държавни поръчки, да се крият зад крехките рамене на Велислава Дърева, която също е опозиционер.

Не знам за какво мечтае Гергов. Моята идея не е да сме опозиция на всяка цена. БСП може да управлява, но не и да бъде нахранена и послушна опозиция. Това вече е оперетно.

Едно от определенията за идиотизъм е повтарянето на нещо, което не върши работа. Така през годините се правеха опити за вотове на недоверие още преди да стане лидер Корнелия Нинова. Сега това пак се повтаря.

2016 г. казах на Корнелия „ти ли си най-умната, не може да отваряш фронтове навсякъде“. Тогава сегашните опозиционери стояха до нея. Преди 4 години Кирил Добрев отново обединяваше опозицията. Какво означава това – че се стреми само към властта“. Това заяви пред БНТ социалистът Румен Овчаров.  

„Схватката Васил Божков и държавата е предопределена. Очевидно държавата ще спечели. Стойността на богатството на човек в случая няма особено значение.

Не мисля, че Васил Божков си прави илюзиите, че ще стане някакъв лидер на държавата, но това е инженерство и фронт срещу Бойко Борисов и ГЕРБ. През 2013 и 2014 г. други хора управляваха чрез БСП – Доган, Цветан и Доган. БСП само изпълняваше всички мръсни неща“, коментира Овчаров. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Журналистът Николай Караколев проговори за агресията на Найо Тицин и обидите от Кирил Петков: Тези хора се държат като клоуни от цирка... (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Журналистът Николай Караколев проговори за агресията на Найо Тицин и обидите от Кирил Петков: Тези хора се държат като клоуни от цирка... (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента