ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът Румен Радев е в Полша за срещата във формата Б-9. Във фокуса са въпросите на сигурността на държавите-членки от източния фланг на НАТО.
препоръчано
Държавният глава ще участва и в онлайн срещата на НАТО, която е посветена на събитията в Украйна.
Украинският президент Зеленски призова именно формата Б-9 за помощ, припомня БНТ.
Президентът на Полша заяви в речта си, че тези държави трябва да помогнат, ако не искат войната да почука и на тяхната врата.
По-късно се очаква отговор от президента Радев за акцентите от виртуалната среща на Алианса, както и дали ще се стигне до необходимост от разполагане на допълнителни военни сили у нас.
свързани новини
Президентът Румен Радев заминава за Полша на работно посещение
6623
на 25.02.2022
СМЪРТ И РАЗРУХА: Наводненията в Гърция взеха жертви (ВИДЕО)
7240
преди 48 минути
Рюте открехна завесата на тихата дипломация: Гренландия се договаря задкулисно
16665
преди 10 часа


