ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националният оператор на газотранспортната система на Румъния „Трансгаз СА” заяви, че не разполага с техническите възможности да доставя природен газ за Украйна в близките две години, предаде "Фокус", позовавайки се на РИА Новости.
„В настоящия контекст „Трансгаз СА” технически не е готова до 2016-2017 година да започне износ на газ, с изключение на малки обеми, съставящи по-малко от 1% от вътрешното производство, които могат да бъдат доставени чрез газопровода „Сегед- Арад”, се посочва в съобщение на компанията.
От „Трансгаз СА” подчертават, че един от техните основни приоритети е завършването на строителството на газопровода между Румъния и Молдова.
препоръчано
Синиша Каран е новият президент на Република Сръбска
20207
преди 5 часа
Израел прие мерки, разширяващи контрола му над Западния бряг
5578
преди 6 часа
Жена и дете загинаха при руска атака с дронове в Харковска област
5147
преди 7 часа


