ГОРЕЩО
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Румънският аутсайдер Астра (Гюргево) победи у дома с 1:0 Динамо (Загреб) и изхвърли хърватите от Европа. Динамо имаше теоретичен шанс да продължи при успех в този и следващия си мач, но вече се озова на дъното в класирането с едва три точки кръг преди края. Астра има 4 и също отпада, докато на 1/16-финалите ще играят Залцбург и Селтик. В герой за Астра срещу Динамо се превърна мароканският нападател Букари, който отбеляза от близка дистанция с глава в 50-ата минута и така се реваншира за пропуските си от първото полувреме. Гостите не успяха да намерят отговор и така отпаднаха отново безславно от европейските турнири. /sportal.bg
препоръчано
ЗАРАДИ СВЕТОВНОТО: Тежки обвинения към президента на ФИФА
8931
преди 6 часа
УЕФА няма да въвежда пауза за хидратация на ЕВРО 2028
4784
преди 9 часа
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
16316
преди 15 часа
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
15148
на 21.06.2026


