ГОРЕЩО
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
НОВА ПРОВОКАЦИЯ: Запалиха коли на българското посолство в Скопие. Бивш външен министър с остра реакция (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"ГДБОП работи много добре". Това коментира министърът на вътрешните работи Румяна Бъчварова по време на брифинг, на който бяха оповестени резултати от проведени операции. Бъчварова заяви, че са проведени успешни операции от ГДБОП под наблюдението на Специализираната прокуратура.
препоръчано
"Процесът, при който се е работило, показва един много успешен модел на сътрудничество между различните институции на различни нива, при добро сътрудничество с германските служби", каза още Бъчварова. "ГДБОП работи много добре. Всеки ден има операции. Резултатите са значими и впечатляващи. Координацията с прокуратурата и партньорските служби е на едно изключително добро ниво", добави тя.
свързани новини


