ГОРЕЩО
БОМБА В ПИК: Мастита схема за стотици милиони в автосектора ни под носа на данъчни и служби
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Имаме горива за 90 дни, доставките за "Лукойл“ гарантирани до края на март
ТОТАЛЕН ШОК! Васко Терзиев снима клипчета и подскача неадекватно, докато София тъне в боклук и разруха (ВИДЕО)
Сарафов на посещение в най-голямата прокуратура в страната (СНИМКИ)
ИГРАЯТ СИ С ОГЪНЯ: Има опасност от терористични атаки в България, а в момента се обезглавяват службите за сигурност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия временно спря работата на три летища в Северен Кавказ от съображения за сигурност, съобщи днес руската авиационна агенция "Росавиация", цитирана от Ройтерс.
препоръчано
Временните ограничения са наложени на летищата във Владикавказ, Грозни и Магас, които са столици съответно на републиките Северна Осетия, Чечения и Ингушетия.
В севернокавказките републики Дагестан и Кабардино-Балкария е обявена въздушна тревога за атаки с дронове.
Местните жители са предупредени да се укрият в помещения без прозорци и да чакат отмяна на въздушната тревога. Местните власти предупреждават, че са възможни прекъсвания на интернета, посочва ТАСС.
Няма отменени полети със самолети "Еърбъс" на българските летища
8334
на 29.11.2025


