ГОРЕЩО
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия днес е нанесла нови въздушни удари по бази на влиятелна ислямистка опозиционна група в Сирия, в която участва и клон на „Ал Кайда“, предаде AFP, позовавайки се на източник от сирийските сили за сигурност.
Източникът е заявил, че четири руски самолета са извършили удари по бази на „Армията на завоеванието“ в две селища в провинция Идлиб. Той е допълнил, че контролиран от „въоръжени групи“ оръжеен склад в съседната провинция Хама също са станали мишена на руските удари.
препоръчано
свързани новини
Русия нанесе първите удари в Сирия
8790
на 30.09.2015


