BG EN

Русия затваря 12 летища и училища в две области в южната част на страната

Европа

Русия затваря 12 летища и училища в две области в южната част на страната

7533
на 24.02.2022
Русия затваря 12 летища и училища в две области в южната част на страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

До 2 март спират работа летищата в Ростов, Краснодар, Анапа, Геленджик, Елиста, Ставропол, Белгород, Брянск, Орел, Курск, Воронеж и Симферопол ( в окупирания от Русия Крим).

препоръчано

Едновременно с това стана известно, че са отменени всички полети от летището на Волгоград.

В Шереметиево са отменени 47 полета, отменени са полети и от другите московски летища.

Губернаторът на Белгородска област Вячеслав Гладков заяви за временно прекратяване на учебните занятия в районите, граничещи с Украйна.

Аналогични мерки са прието в Брянска област и в северните райони на анексирания от Русия Крим.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК