ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия намали основния си лихвен процент от 17% на 15%, като мотивира решението със стабилизиращата се инфлация, предаде BBC.
препоръчано
След съобщението на Централната банка рублата понижи курса си с над 2% спрямо долара.
Русия изпитва икономически трудности по редица причини, сред които и икономическите санкции от Запада, наложени й заради нейното участие в кризата в Украйна.
По-рано тази седмица правителството оповести, че ще предприеме мерки за предотвратяването на икономическа криза.
Тези мерки включват инвестирането на най-малко 2,34 трилиона рубли (35 млрд. долара) в икономиката след рухването на цените на петрола и курса на рублата.
От Пентагона заявиха, че прекъсват връзките си с Харвардския университет
3352
преди 38 минути
Сърбия разполага китайски зенитно-ракетни системи срещу дронове
4771
преди 1 часа
В опит да избяга от слонове рибар бе нападнат от крокодил
5026
преди 2 часа
''Ислямска държава'' пое отговорност за терористичната атака в Исламабад
6813
преди 2 часа


