ГОРЕЩО
БСП и ИТН на консултации при Радев утре
Силистра избра десетте най-добри спортисти за 2025 година (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА! И Апелативният съд в София каза тежката си дума за легитимността на Сарафов като главен прокурор
ПОЗОР! Иво Мирчев прецакал бъдещ шампион и математик за да набута децата си незаконно в детската градина
ПЪРВО В ПИК TV! Йордан Цонев от ДПС-Ново начало към Радев: Животът на този парламент приключи. Надявам се, че ще се включите в... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия не планира откриването на военна база в Куба. Това заяви в интервю за РИА Новости директорът на Департамента за Латинска Америка към външното министерство в Москва Александър Щетинин, пише агенция "Фокус".
„Нямаме никакви за откриване на военна база в Куба. Никога не е ставало въпрос за това. Отношенията ни с Куба са насочени в съвсем различна насока. Въпросите за боеспособността на кубинските въоръжени сили – това е съвършено друг аспект, но няма никакви основания да се говори, че ще създаваме нещо там“, коментира руският дипломат.
препоръчано
свързани новини
Русия дава кредит на Куба за 1,2 млрд. евро
7429
на 20.10.2015
Държавните служители в Гърция стачкуват срещу бюджета за 2026 г.
2965
преди 29 минути
САЩ отхвърлиха офертата на Xtellus за активите на „Лукойл“
5022
преди 39 минути
Москва отговори на Киев за коледно примирие
14083
преди 59 минути
Студент е задържан в Полша, подготвял атентат срещу коледен базар
6403
преди 1 часа


