ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руското министерство на енергетиката няма да изпрати делегати за консултации, нито пък ще има представител на срещата на Организацията на страните износителки на петрол (ОПЕК) тази седмица, съобщи пресслужбата на ведомството, цитирана от Ройтерс.
препоръчано
Министерството очаква срещата на ниво експерти с ОПЕК в средата на декември, което означава руският министър на енергетиката Александър Новак няма да присъства, отбелязва.
ОПЕК се събира на заседание на 4 декември (петък) във Виена.
свързани новини
Цената за барел петрол на ОПЕК се понижи до 39,08 долара
6648
на 30.11.2015
Преди година Новак и най-влиятелният представител на енергийния сектор в Русия - шефът на Роснефт Игор Сечин, взеха участие в консултациите, провеждани преди самата среща на картела.
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
4020
преди 55 минути
Огнен ад в Гърция, горски пожар застраши градове в Коринтския залив
7263
преди 3 часа
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
8930
преди 4 часа


