ГОРЕЩО
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Москва ще реагира на неприятелското изгонване на руски дипломат от Словакия на основа на принципа за взаимност. Това заявиха от Министерството на външните работи на Руската федерация в отговор на въпрос на агенция TACC за решението на Братислава, пише "Фокус".
препоръчано
За изгонването от Словакия на руски дипломат обяви пред журналисти премиерът на страната Петер Пелегрини. Той разри, че дипломатът на Москва е изгонен от страната на 22 ноември „на основание информация, получена от военното разузнаване“. Той е бил „обявен за персона нон грата, защото е извършвал разузнавателна дейност срещу Словакия и НАТО“.
свързани новини
Словакия експулсира руски дипломат заради шпионаж
9295
на 05.12.2018
ЕС забранява еднократните пакетчета с кетчуп и майонеза в заведенията
9618
преди 12 часа
Германия създава агенция за безопасност на изкуствения интелект
4743
преди 12 часа
Папа Лъв XIV пристигна в Барселона
4668
преди 12 часа


