ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ШИРОК ПРОФИЛ: Лама Иво контактувал с извънземни, правил е хипнози и се подвизавал като шаман
Станислав Анастасов РАЗОБЛИЧИ Мирчев: На лъжата краката са къси - знаем защо той пуска фалшиви димки по време на изслушването за трагедията в хижа "Петрохан"
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Директорката на училище "Космос" поверила двамата си сина на Калушев
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Въпреки сушата, от която пострадаха 11 субекта на Руската федерация и 1,5 милиона хектара земи, зърнената реколта през 2015 г. ще бъде над 100 милиона тона, заяви по телевизия "Русия 24" министърът на селското стопанство на РФ Александър Ткачев.
препоръчано
Загубите са големи, но е справедливо да кажем, че това не най-тежката суша, която ни сполетява, преживели сме и по-лоши. Въпреки това по наши прогнози Русия ще получи 100 милиона тона зърно, а ако условията сега са благоприятни – може и повече.
Смятам, че това не е пределът, добави Ткачев. Министерството на селското стопанство на Русия очаква през 2015 г. прибраното зърно да е 102,9 милиона тона.
свързани новини
Русия е направила успешно изпитание на балистична ракета „Топол“
10935
на 22.08.2015
Тръмп: САЩ настояват за продължаване на преговорите с Иран
4812
преди 4 часа


