BG EN

Русия пуска летището в Симферопол за международни полети

Европа

Русия пуска летището в Симферопол за международни полети

2222
на 07.06.2014
Русия пуска летището в Симферопол за международни полети
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руският премиер Дмитрий Медведев е разпоредил летището в Симферопол да бъде открито за изпълнение на международни полети, предаде ИТАР-ТАСС.

„Приетото решение ще обезпечи транспортната достъпност на Република Крим и Севастопол, както и ще позволи да бъде увеличено количеството полети на летището в Симферопол”, гласи съобщението, публикувано на сайта на руското правителство. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Експертът доц. Костов за т.нар. рейнджъри от Петрохан: Не са подали нито един сигнал за 4 години. Не е имало нужда от тяхното присъствие там (ВИДЕО)
ново
Днес: 75
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК