ГОРЕЩО
ОТ ПЕРЛА В КОРОНАТА ДО ТРЪН В ОЧИТЕ: Newsweek представя 5 сценария за бъдещето на Крим
ШОУ В НС! Подиграха жестоко Венко Сабрутев - патосът му бил в погребален стил като на служител от плевенски обреден дом (ВИДЕО)
ПИК TV! Бившият министър Даниела Везиева: Имаме бюджет на предпазливия реализъм. Защото ще се изпълнява 5 месеца (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с последни подробности какво точно се случва с делото срещу Благомир Коцев: Внушенията на политици от ПП и ДБ не отговарят на истината (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV: Финансистът Любомир Дацов с експертен анализ на проектобюджета на властта: Проблемът е с дефицита, инфлацията у нас е заради... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руската служба за защита на потребителите (Роспотребнадзор) спира вноса на бира и спиртни напитки от Украйна от 15 август, информира ИТАР-ТАСС.
препоръчано
Забраната обхваща и бирените напитки. "С цел гарантиране на правата на потребителите Роспотребнадзор спира от 15 август вноса на руска територия на спиртни напитки, бира и бирени напитки от посочените производители", посочва службата в прессъобщение.
Спешно изтеглят продукти на "Нутела" в Европа заради метални частици
13355
преди 6 часа
САМО ЗА МЕСЕЦ: Над 1000 души са починали в Испания заради жегите
9447
преди 7 часа


