ГОРЕЩО
Софийска градска прокуратура за делото ВиК - Бургас: Няма данни за престъпления от лица с имунитет
Вицепремиерът Пулев: Поискахме удължаване на действащата дерогация за "Лукойл" (ВИДЕО)
Министерство на здравеопазването рестартира проекта за Националната детска болница и го превръща в приоритет (ВИДЕО)
МАШИНА НА ВРЕМЕТО В НС?! Поискаха от Михаела Доцова да използва целия си авторитет и да накара Демерджиев да даде първата справка за полетите на Пеевски (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Правителството със спешен план за спасяването на 800 млн. евро от ЕС (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Русия трябва да компенсира Холандия за конфискуването на кораб на "Грийнпийс"
9643
на 24.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Според решение на Международният арбитражен съд, Русия ще трябва да компенсира Холандия с заради конфискуването на кораба „Арктически изгрев“ по време на протестни действия на природозащитната организация „Грийнпийс“ срещу арктическите сондажи, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Международният арбитражен съд в понеделник е отсъдил, че „Холандия има право на компенсация с лихвите за материалните щети, нанесени на(плаващия под холандски флаг) „Арктически изгрев“ и неговия екипаж.
препоръчано
свързани новини
Активисти на "Грийнпийс" блокираха кораб, тръгнал да търси петрол
11481
на 31.07.2015
Тяло на млада жена откриха в куфар в Атина, разследват убийство
7760
преди 2 часа
13 романа влизат в битка за „Букър“ 2026
6086
преди 3 часа


