ГОРЕЩО
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
Слави Трифонов: Аз нали ви казах, но ми спряхте закона. Сега гледате порно от козметични салони
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На територията на Сирия като наемници може би се намират около 400 руски граждани, предадоха информационните агенции с позоваване на директора на руските служби за сигурност Сергей Смирнов.
препоръчано
По думите му, те ще се върнат в Русия, което представлява голяма заплаха за страната, пише news.bg. Смирнов отбелязва, че в руското законодателство няма категорична забрана на подобно наемничество. През април сирийското правителство обяви, че на страната на бунтовниците воюват наемници от 29 страни.


