BG EN

Рускиня призна, че е била таен агент в САЩ

СВЕТЪТ ДНЕС

Рускиня призна, че е била таен агент в САЩ

7432
на 14.12.2018
Рускиня призна, че е била таен агент в САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руската гражданка Мария Бутина, обвинена в САЩ, че е действала като руски таен агент, се призна за виновна за участие в заговор, съобщи Ройтерс. Бутина се яви във федерален съд във Вашингтон, след като се съгласи на сделка със следствието, отказвайки се от съдебен процес.

препоръчано

Като част от сделката Бутина призна, че се е опитала да се внедри в Националната асоциация на притежателите на огнестрелни оръжия (NRA) и да предава разузнавателни сведения за американски политици на висш руски правителствен служител.

Първоначално 30-годишната Бутина, завършила Американския университет във Вашингтон и отстоявала публично правото на притежание на огнестрелно оръжие, не се признаваше за виновна. Нейният адвокат твърдеше, че тя е просто студентка, която се интересува от подобряването на руско-американските отношения.

Докато чака присъдата си, Бутина ще остане в затвора.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Андрей Гюров моментално се обгради с няколко охранители на НСО - избяга позорно от въпрос за Теодора Георгиева (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Андрей Гюров моментално се обгради с няколко охранители на НСО - избяга позорно от въпрос за Теодора Георгиева (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК