BG EN

Руските ВКС нанесли удари по терористите в Алепо

ЧАС ПИК

Руските ВКС нанесли удари по терористите в Алепо

8152
на 08.04.2016
Руските ВКС нанесли удари по терористите в Алепо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Говорителят на руското Министерство на отбраната генерал-майор Игор Конашенков съобщи, че руските ВКС са нанесли удари по терористите, които са нападнали квартал Шейх Максуд в сирийския град Алепо, а джихадистите са започнали да отстъпват, пише вестник „Коммерсант“, цитиран от "Фокус".
По данни на Министерството на отбраната на Русия, броят и мащабът на провокациите на терористите в Алепо са се „увеличили значително“. Съобщава се, че през последните две седмици заради атаките на ислямистите в района са убити 44 цивилни, а 74 са били ранени, включително и деца. 
По-рано беше съобщено, че ВКС на Русия са нанесли удари по позиции на терористите от „Джебхат ан Нусра“ в покрайнините на Алепо. 

препоръчано
свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК