ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов посети реставрирания мост на Кольо Фичето в Бяла (ВИДЕО)
Народната певица Янка Рупкина е в болница в тежко състояние
Шокиращата история на Мария Златарева - как министър Емил Дечев оставил 9-годишната им дъщеря сама и без телефон заключена в необезопасен апартамент (ВИДЕО)
ИЗБЕРИ РОЗОВОТО! Забележителна "семейна" двойка влиза в листите на ППДБ
Следващата седмица в TravelLove - как светът променя начина, по който пътуваме (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският патриарх Кирил се разходи сред пингвините на Северния полюс. Облечен в специална грейка над расото си, той изслуша обяснението на учените за нелетящите птици и техните особености.
препоръчано
Патриархът дори коленичи пред пингвините, за да ги разгледа по-добре. Това от своя страна предизвика множество шеги в социалните мрежи.
"Кирил благослови пингвините", "Вече има и православни пингвини. Започна се" - това са само част от закачливите съобщения, които се появиха в Twitter.
Кирил посети станцията „Белингсхаузен" и отслужи литургия в единствената църква в Антарктика – „Св. Троица".
свързани новини
Пингвини се объркаха – стигнаха тропическа Бразилия
11726
на 17.08.2015
Разследват терористичен акт при стрелбата в университет в щата Вирджиния
4263
преди 32 минути
В Калифорния термометрите показаха до 35 градуса
4356
преди 52 минути
Нетаняху: Израел "е на път да смаже" Иран и Хизбула
7712
преди 1 часа


