BG EN

Руският посланик в ЕС: Няма да нападнем Украйна в сряда, войните рядко започват в сряда

Европа

Руският посланик в ЕС: Няма да нападнем Украйна в сряда, войните рядко започват в сряда

10429
на 16.02.2022
Руският посланик в ЕС: Няма да нападнем Украйна в сряда, войните рядко започват в сряда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мога да ви уверя, че тази сряда няма да има нападение. Няма да има ескалация и през следващата седмица, нито по-следващата, нито следващия месец“, каза посланикът на Русия в ЕС Владимир Чижов.

препоръчано

Той категорично отхвърли предупрежденията на Съединените щати, че е възможно да бъде извършено нападение над Украйна.

„Войните в Европа рядко започват в сряда“, допълва Чижов.

Правителството на САЩ заяви, че смята за възможно Русия да предприеме нахлуване в Украйна преди закриването на Зимните олимпийски игри в Китай.

Съединените щати и техните съюзници от НАТО обвиняват Русия, че подготвя ново нападение срещу Украйна след анексирането на Крим през 2014 г. - обвинение, което Москва отрича.

„Когато отправяте обвинения - особено много сериозни обвинения срещу Русия - вие сте длъжни също така да представите доказателства. В противен случай това е клевета“, каза Чижов.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК