ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия планира скоро да започне доставки на зърно и промишлени стоки за Иран, в замяна на петрол, заяви руският министър на икономическото развитие Алексей Улюкаев, предаде РИА Новости, цитирани от "Фокус".
препоръчано
„Работим в това направление, съществуват много технически въпроси, свързани със списъка стоки. Всяка стана има своя представа за логистиката, доставката , застраховането и други”, заяви Улюкаев.
„Става въпрос не само за зърно, списъкът стоки е широк”, добави той.
От днес дизелът в Черна гора ще е по-евтин, а бензинът – по-скъп
6719
преди 4 часа
Тръмп: Нетаняху трябва да бъде по-отговорен
6899
преди 5 часа
Иран може да получи достъп до 300 милиарда долара за инвестиции
7535
преди 5 часа


