ГОРЕЩО
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Симферопол въоръжени хора са атакували военен обект, съобщава Фокус, цитирайки Комментарии,която се позовава на групата „Информационна съпротива”.
Според информацията, атакуван е фотограметричен център на Управлението на централното военно-топографско и навигационно оперативно обезпечаване на Въоръжените сили на Украйна.
„От прозорците на близките до обекта сгради работят руски снайперисти. По наши данни към момента е ранен един човек”, съобщава групата.
препоръчано


