BG EN

Руското министерство на отбраната: Противопожарният самолет се е разбил при кацане

Европа

Руското министерство на отбраната: Противопожарният самолет се е разбил при кацане

9496
на 14.08.2021
Руското министерство на отбраната: Противопожарният самолет се е разбил при кацане
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Самолет-амфибия “Бе-200“ на министерството на отбраната на Руската федерация се е разбил при кацане, на борда му е имало осем души, съобщи Министерство на отбраната на Русия, цитирано от TACC.

препоръчано

“На 14 август 2021 г., около 15:10 ч. московско време, по време на заход за кацане след изпълнение на задачата за гасене на пожари в Република Турция в близост до град Адана, катастрофира руски самолет Бе-200“, съобщиха от военното ведомство.

Както уточняват от министерството на отбраната, на борда на самолета е имало петима руски военнослужещи и трима представители на Република Турция, които са сочели на екипажа местата на пожарите, изискващи гасене от въздуха, пише "Фокус".

За да се изяснят причините, добавиха във военното ведомство, на мястото на катастрофата е изпратена комисия на руското министерство на отбраната.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК