ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
СВЕТЪТ ДНЕС
Руското министерство на отбраната увеличи височината на полетите на Су-25 в Сирия
16368
на 05.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на отбраната на Русия, след свалянето в сирийската провинция Идлиб на щурмовия изтребител Су-25, взе решение да увеличи височината на полетите на самолетите от типа в Сирия на над 5000 метра, пише Известия.
препоръчано
На такова разстояние от земята самолетите стават неуязвими за ракетите на преносимите зенитно-ракетни комплекси. Височината също гарантира сигурността от огъня на зенитните скорострелни оръжия и куршумите на обичайното стрелково оръжие.
Освен това източници от министерството на отбраната съобщиха, че е създадена работна група, която да уточни всички детайли около свалянето на изтребителя.
свързани новини
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Кой свали в Сирия руския Су-25
78085
на 04.02.2018
Фокус


