BG EN

Рууни пропуска мачовете с Уест Хем и Ливърпул

Световен футбол

Рууни пропуска мачовете с Уест Хем и Ливърпул

2059
на 04.01.2013
Рууни пропуска мачовете с Уест Хем и Ливърпул
Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън обяви, че няма да може да разчита на Уейн Рууни и за мачовете с Уест Хем и Ливърпул. Английският национал продължава да лекува контузия, заради която пропусна последните три двубоя на "червените дяволи". 27-годишният Рууни отпада, както за мача с Уест Хем от турнира за ФА Къп утре, така и за сблъсъка с "мърсисайдци" от Висшата лига на 13 януари. "Уейн продължава да лекува контузия и по всичко личи, че ще отсъства още две седмици. Това е голяма изненада, тъй като се очакваше да поднови тренировки сега. Мислех, че ще е на линия за двубоя с Ливърпул. Контузията не е нещо сериозно. Получи удари зад коляното. Прегледите не показват нищо, но той го чувства. Да се надяваме, че в следващите две седмици всичко ще се оправи, но въпреки това - голяма загуба за нас", коментира Сър Алекс.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК