ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
Колтуклиева: Пропагандната машина на ППДБ се самозапали и самовзриви - извадиха Теодора Георгиева и София Андреева да ги изперат и обслужат...
ГАВРА С ТЕДИ ЕВРОТО: Пуснаха ЦЕНОРАЗПИС за бъдещите европрокурори
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цените на жилищата в Обединеното кралство отбелязаха двуцифрен ръст през май с оглед на засилената активност на пазара на имоти, показват данни, публикувани от голямата британска ипотечна компания Nationwide Building Society.
препоръчано
Цените на жилищата нараснаха през май с 10,9% на годишна база след повишение със 7,1% през април през май, като това е най-голямото увеличение от август 2014 г.
На месечна база повишението на жилищните цени се забави до 1,8% от 2,3% през април, но въпреки това представлява нарастване за втори пореден месец.
свързани новини
Русия подновява редовните пътнически полети до Великобритания от 2 юни
4694
на 01.06.2021
Средните цени на жилищата в Обединеното кралство се повишиха през май до рекордните 242 832 паунда, предава БНР.
СЛЕД КЬОВЕШИ: Съветът на ЕС избра новия европейски главен прокурор
19424
преди 2 часа
Дипломати от ЕС: Фон дер Лайен надхвърля правомощията си по темата за Иран
17286
преди 4 часа
Френски съд решава дали Никола Саркози ще избегне нова ефективна присъда
7049
преди 5 часа
Сграда рухна след пожар на централната гара в Глазгоу (ВИДЕО)
10512
преди 7 часа


