BG EN

Сагата продължава - Стърлинг продава къщата си в Мърсисайд, купува имот в Лондон

Световен футбол

Сагата продължава - Стърлинг продава къщата си в Мърсисайд, купува имот в Лондон

3974
на 12.05.2015
Сагата продължава - Стърлинг продава къщата си в Мърсисайд, купува имот в Лондон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

агата около бъдещето на големия талант на Ливърпул Рахим Стърлинг се заплете още повече, след като днес медиите на Острова излязоха с информация, че 20-годишният играч подготвя къщата си в Мърсисайд (Саутпорт) за продан. Паралелно с това крилото вече търси нов имот в столицата Лондон.

препоръчано

Това автоматично форсира спекулациите, че следващият отбор на Стърлинг ще бъде или Челси, или Арсенал. Английският национал отказа по-рано през сезона предложения му нов договор и стопира преговорите с клуба до лятото. Настоящия му контракт с мърсисайдци изтича след две години, като от Ливърпул са твърдо решени, че няма да продават Стърлинг през това лято, независимо дали той ще склони да преподпише. Освен споменатите два лондонски клуба, интерес към таланта проявяват и от страна на Манчестър Сити, Реал Мадрид, ПСЖ и Байерн (Мюнхен)./sportal.bg

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК