BG EN

Сайтовете на НАТО заработиха след кибер атаката

СВЕТЪТ ДНЕС

Сайтовете на НАТО заработиха след кибер атаката

3600
на 16.03.2014
Сайтовете на НАТО заработиха след кибер атаката
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По-голямата част от сърварите на НАТО са възобновили работа, въпреки продължаващите хакерски атаки срещу някои сайтове, предаде Интерфакс, позовавайки се на представителя на Северноатлантическия алианс Оана Лунгеску.

препоръчано

„Цялостността на системите и базите данни на Алианса не са нарушени. Продължаваме работа.”, е написала Лунгеску на своята страница в "Туитър".

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК