ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Саманта Стосър триумфира с титлата на турнира с награден фонд 795 707 долара в Карлсбад (САЩ). На финала австралийката победи Виктория Азаренка с 6-2, 6-3.
препоръчано
Това е първи успех на Стосър срещу Азаренка от общо девет двубоя. Стосър постигна четири пробива в сервиса на съперничката, докато Азаренка успя само веднъж.
Победителката си осигури 125 000 долара от наградния фонд и 470 точки за световната ранглиста. Виктория Азаренка заработи малко над 68 хиляди долара, но ще измести от второто място в света Мария Шарапова.
Феноменът Джокович - по-бърз сервис на 38 години
9981
преди 22 часа
Григор обяви Ейса за най-красивата жена в света
111918
на 10.03.2026
Голяма раздяла за Джокович в началото на сезона
28801
на 07.03.2026
Григор Димитров търси отмъщение срещу Алкарас в Индиън Уелс
13032
на 07.03.2026


