ГОРЕЩО
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
Дъжд от голове в Баку?
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Европа
Самолет от Москва за Турция кацна принудително заради сбиване между пътници
14533
на 28.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самолет, летящ от Москва към турския курорт Доломан, принудително е кацнал днес в град Краснодар заради сбиване на борда между двама пътници, предаде РИА Новости, цитирана от "Фокус".
„Самолетът извърши кацане в Краснодар. Двама пътници – жители на Московска област бяха свалени от самолета. След това той излетя към Доломан вече без тях“, съобщава МВР на Русия. В момента обстоятелствата около инцидента се уточняват.
препоръчано
Самолет кацна принудително в Кипър заради родилка
7659
на 14.05.2017


