BG EN

Самоосигуряващите се лица ще плащат повече от догодина

Икономика

Самоосигуряващите се лица ще плащат повече от догодина

12013
на 13.10.2018
Самоосигуряващите се лица ще плащат повече от догодина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Проектобюджетът на държавното обществено осигуряване предвижда те да внасят минимум 560 лв.

препоръчано

Размерът на обезщетенията за майчинство, болнични и безработица остава замразен през следващата година. Това предвижда проектобюджетът на държавното обществено осигуряване, цитиран от Би Ти Ви.

Разходите на самоосигуряващите се обаче ще се увеличат. Проектът предвижда те да внасят осигуровки най-малко върху 560 лева. Земеделските стопани ще се осигуряват не върху 350 лв., както досега, а върху 560 лв.

От януари е заложено и увеличение на максималния осигурителен доход от 2 600 лв. на 3 000 лв. Максималната пенсия се вдига до 1 200 лв. от юли.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК