BG EN

Само в ПИК! Ваньо Танов преборил рака

ЧАС ПИК

Само в ПИК! Ваньо Танов преборил рака

21322
на 24.08.2013
Само в ПИК! Ваньо Танов преборил рака

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Уволненият преди два дни като шеф на Агенция "Митници" Ваньо Танов, е преодолял коварно туморно заболяване по времето, в което е оглавявал ГДБОП.  Това разкриха пред ПИК негови колеги.

препоръчано

Явно огромният стрес от свръхнатоварената работа е отключил страшната болест. Ракът захапва Танов в средата на 2005 г., месеци след като е оглавил службата на антимафиотите. Преждевременно побелелият мъж обаче стоически се е борил с болестта, без да се оплаква в медиите и да търси съчувствие от обществото и началниците си.

"Танов преживяваше всичко в себе си и гледаше да не споделя за болестта. Слава Богу, че успя да се справи", разкри пред ПИК познат на Танов.

Според друг наш източник след като е преборил рака, Танов е започнал да води безпощадна битка срещу злоупотребите с лекарства на онкоболни. Именно заради подозрения в афера с такива медикаменти в началото на 2006 г. Танов разпорежда операция на ГДБОП, при която за 24-часа е задържан Христо Григоров, по това време ръководител на Българския червен кръст.

През последните няколко мосеца Танов за втори път премина с успех през тежко здравословно изпитание. Той бе опериран последователно от жлъчка и кучешка тения и в момента се възстановява в дома си.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК