BG EN

САМО В ПИК! Говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова с ексклузивни разкрития къде е бил спипан Митьо Очите

ГОРЕЩО
Темида

САМО В ПИК! Говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова с ексклузивни разкрития къде е бил спипан Митьо Очите

73265
на 04.08.2018
САМО В ПИК! Говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова с ексклузивни разкрития къде е бил спипан Митьо Очите

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Потвърждавам ареста на Димитър Желязков - Очите. Задържан е бил снощи около 3 часа в хотелската си стая в Истанбул в изпълнение на международното издирване, което обяви прокуратурата. Това заяви пред ПИК говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова. 

препоръчано

"Искрени благодарности от страна на българската прокуратура към турските власти. Защото толкова бързо и адекватно реагираха! Предстои сега тежка екстрадиционна процедура. Прокуратурата ще изпрати искане за екстрадиция на лицето. До връщането в България той ще бъде в следствен арест или в затвор в Турция", заяви още тя.

"Това, което също мога да кажа, е, че той не е навлязъл в Турция през българска граница, а преминал през гръцко-турски пункт - не мога да уточня точно къде. Но е излязъл от Гърция, където сме го издирвали с европейска заповед за арест, влязъл е в Турция, където го е чакала червената бюлетина, която пуснахме, и е бил задържан. Много се радвам за това, че турските власти реагираха толкова бързо!", заяви пред ПИК Румяна Арнаудова. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Журналистът Николай Караколев проговори за агресията на Найо Тицин и обидите от Кирил Петков: Тези хора се държат като клоуни от цирка... (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Журналистът Николай Караколев проговори за агресията на Найо Тицин и обидите от Кирил Петков: Тези хора се държат като клоуни от цирка... (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента