BG EN

САМО В ПИК И "РЕТРО": Трима мъже обгрижват Аня Пенчева (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

САМО В ПИК И "РЕТРО": Трима мъже обгрижват Аня Пенчева (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)

111923
на 16.08.2019
САМО В ПИК И РЕТРО: Трима мъже обгрижват Аня Пенчева (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Звездата на Народния театър и вечен секссимвол Аня Пенчева демонстрира перфектна форма и пръска блясък, макар вече да е в така желаната роля на „баба”, след като дъщеря ѝ Петя Дикова я дари с внук Александър.

препоръчано

В разгара на лятото голямата актриса не спира да работи и продължава успешното ѝ турне с трупата на спектакъла „Актрисата”, с който Стефан Данаилов се завърна на сцената. Преди дни фотографите на „Ретро” забелязаха Аня да се суети със свои колеги на паркинга зад Народния, преди да отпътуват дружно към поредната спирка от гастрола им в страната. Кирил Ефремов, Иван Панев и служител в театъра ѝ помагаха с товаренето на куфарите със сценични костюми и цялата компания бе в приповдигнато настроение, тъй като навсякъде публиката ги посреща с бурни овации.

Въпреки че е тотална звезда, Аня никога не се е правила на капризна примадона, тя е изключително дисциплинирана и отговорна в работата си. Вместо да отпраши на екзотични дестинации като някои свои колежки, тя поставя на първо място театъра и срещите със зрителите, които я боготворят, коментират в академичната трупа.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите гласуват третия вот на недоверие на кабинета Желязков. Възраждане“ пак взривиха залата с хулиганско поведение - депутатка се изпътани на трибуната и я окупира (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите гласуват третия вот на недоверие на кабинета "Желязков". "Възраждане“ пак взривиха залата с хулиганско поведение - депутатка се изпътани на трибуната и я окупира (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента