САМО В ПИК: Радостин Василев го удари на почивка с атрактивна брюнетка (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руди Гела се появи днес във Велико Търново със старата си дружка Мирела Желязкова.
25-годишната атрактивна блондинка е била кандидат-депутат, на неизбираемото 13 място, в листата на “Има такъв народ” във Велико Търново през ноември 2021 година.
След парти в луксозния нощен клуб “MegaMeGami”, в компанията на Радостин Василев, министър на младежта и спорта, и Александър Тодоров, изпълнителен директор на Българския спортен тотализатор, през март 2022 година тя е назначена на високо-платена длъжност в тотото. Уволнена е от служебния министър Весела Лечева.
Мирела и Руди Гела бяха изловени от фотографите на ПИК да пазаруват евтини мъжки ризи в столичен мол преди началото на 49-я парламент.
Радостин Василев и Мирела Желязкова имат проблем. Нейната приятелка от Велико Търново Симона Петрова е обект на разследване от Софийска градска прокуратура. През миналата седмица, на ул.”Черковна”, бяха разпитани като свидетели служители на дирекция “Младежки дейности” в Министерството на младежта и спорта.
Сдружение „Младежка радост“ на Симона Петрова, която продава дрехи в столичен мол, получава договор за 490 953 лева, докато Радостин Василев е министър. Той е подписал протоколите с класирането на проектите и за качествена оценка и финансово съответствие.
На 5 юни Софийска градска прокуратура повдигна обвинение на Радостин Василев по чл.143 от НПК за “принуда”, грозят го до 6 години затвор.





