САМО В ПИК: Eто я най-голямата и скъпа мания на Лена Бориславова (СНИМКИ)

ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След първите 3 работни дни на новото Народно събрание стана ясно, че Лена Бориславова няма да бъде сред елегантните депутатки този сезон. Бившата говорителка на правителството "Петков" по принцип никога не е блестяла с някакъв впечатляващ гардероб, като тази тенденция по всичко личи, ще се затвърди и в ролята й на депутат.
Скучните облекла, предимно в мрачните нюанси, с които сме свикнали да виждаме Лена, напълно отговарят на имиджа й на Сивия кардинал в "Продължаваме промяната". Независимо от сезоните тя никога не може да бъде видяна в дрехи във весели и носещи настроение цветове, а ако съдим от публичните й снимки единственият различен цвят черното, сивото и бежовото в гардероба й е мръсно жълто, с каквото веднъж се появи на малкия екран и на старта на предишния парламент.

За сметка на монотонните тоалети на Лена, важна част от стайлинга й са чантите. И докато Бориславова няма проблем да носи облекла, които са предимно ширпотреба, то в повечето случаи дамските й чанти са маркови за стотици и хиляди левове.
В сряда, когато депутатите се събраха за първия си работен ден, фоторепортерите на ПИК уловиха Бориславова със стилна чанта на "Lia Biassoni". В официалния сайт на италианския бранд въпросният модел в момента струва 299 евро.
Лена Бориславова е притежател и на скъпарска чанта на мечтаната от всяка жена марка Furla. Италианският бранд е един от основните играчи на световния пазар с кожени изделия и държи солидни цени от години.
Всяка вървежна дама е задължително да има в гардероба си поне една малка Furla, която се търгува за минимум 500 лв., и немалко почитателки се борят с нокти и зъби се доберат до чантичката на разпродажба, където цените не падат под 350-400 лв. Ленината Фурла вероятно струва между 890 и 1000 лв.
От едни други, по-стари снимки на Бориславова пък разбираме, че депутатката на ПП не се е скъпила да се обзаведе и с небрежно бяла чанта на марката "Фенди". Справка в интернет показва, че оригиналните дамски чанти от тази свръхбутикова марка струват между 10 и 12 хиляди евро. Дори и тази на Лена да е реплика, но със сигурност струва левчета като в китайския мол.