BG EN

САМО В ПИК TV! Шефът на Съюза на ловците и риболовците с нови подробности за чумата по прасетата

ГОРЕЩО
Животът днес

САМО В ПИК TV! Шефът на Съюза на ловците и риболовците с нови подробности за чумата по прасетата

81283
на 15.08.2019
САМО В ПИК TV! Шефът на Съюза на ловците и риболовците с нови подробности за чумата по прасетата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шефът на Съюза на ловците и риболовците излиза с нови подробности за чумата по прасетата пред ПИК TV.

препоръчано

Според председателят на сдружението инж. Васил Василев, проблемът с Африканската чума по свинете все още не е овладян, тъй като са се появили нови огнища на територията в близост до София. Той заяви, че в края на август обстановката би трябвало да се нормализира.

Василев отбелязва, че СЛРБ категорично подкрепят и са напълно съпричастни с всички усилия на държавата, които тя прилага за справяне с чумата в страната. Той посочи, че лично е участвал в различни форуми, свързани с този проблем.

" Ловците са партньор на държавата и ще продължат да бъдат такива.", казва още Василев, като подчертава, че на този етап няма нужда да се среща и с премиера Борисов, тъй като поддържа  връзка както с Министерството на земеделието, храните и горите, така и с всички компетентни институции работещи по овладяването на кризата.

"Това е работа, която се върши на терен и смятам, че колегите полагат максималните усилия за това.", допълва Василев.

Вижте цялото интервю ексклузивно във видеото на ПИК TV:

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната събота на юли: Близнаците да си погледнат застраховките, Ракът и Везните да не прибързват със смяна на работата САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната събота на юли: Близнаците да си погледнат застраховките, Ракът и Везните да не прибързват със смяна на работата
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов ГНЕВЕН: Кирил и Асен направиха чудовището КОНПИ, за да събарят политическите опоненти, а сега трябва да го спасяваме, за да не загубим 5 милиарда (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов ГНЕВЕН: Кирил и Асен направиха чудовището КОНПИ, за да събарят политическите опоненти, а сега трябва да го спасяваме, за да не загубим 5 милиарда (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента