ГОРЕЩО
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият хотел „Синчец" на „Златни пясъци" е пуснат за продажба от частен съдебен изпълнител, съобщи "Морето.нет". Началната цена е близо 5.1 млн. лева.
препоръчано
Имотът е със застроена площ от 1319 кв.м. и е на 5 етажа. Теренът, върху който е построен хотелът, е с площ от 3916 кв.м.
Отварянето на наддавателните предложения и обявяване на купувач ще се случи на 20 декември. Отбелязано е, че имотът е ипотекиран от собственика „Синчец ММ" ЕООД.


