ГОРЕЩО
ЗА ПЪРВИ ПЪТ! Незрящ депутат с куче-водач е част от новия парламент (СНИМКИ)
ПЪРВО В ПИК! Избраха Михаела Доцова за председател на 52-рото Народно събрание (ВИДЕО/СНИМКИ)
WINBET ще бъде официален спонсор на „Grande Partenza“ на Giro d’Italia 2026 в България
ПИК TV! ДПС: Ще бъдем отговорна опозиция. Този парламент трябва да е пример за отговорност и държавническо мислене (ВИДЕО)
Инсулт спря Любен Дилов да се закълне като депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повече от 1, 300 души, заподозрени в тероризъм, са били арестувани в Турция през последните седем дни, съобщиха от Министерството на вътрешните работи в понеделник, предава Anadolu Agency.
препоръчано
Сред тях 792 са предполагаеми членове на организацията „Фето“, която според турското правителство е отговорна за опита за преврат от юли 2016 г. Също така сред задържаните е имало 520 членове на Кюрдската работническа партия и 45 на екстремистката групировка „Ислямска държава“.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Нов трус разлюля Турция, усетиха го и в Кърджали
18279
на 12.02.2017
По време на операциите деветима терористи са били неутрализирани, като седем са били заловени, един е бил убит и един се е предал на силите за сигурност.
Автобус с пътници падна във река Сена (СНИМКИ)
1619
преди 8 минути
ТРЕВОГА В АРКТИКА: Руският флот с ракетни системи "Бастион"
8836
преди 32 минути


