ГОРЕЩО
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
Животът днес
Само за 3 часа в Спешна помощ в София са получени десетки сигнали заради жегите
5258
на 30.06.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само в рамките на 3 часа – от 8 ч. до 11ч. в Спешна помощ София са получили 14 сигнала от хора, на които им е прилошало в жегата. Вчера повикванията са били над 30.
препоръчано
Препоръчва се до 18:00 ч. да се избягват дългите разходки, защото до този час е задушно и усещането е за още по-горещо време, предаде бТВ.
Най-високи днес са температурите в района на Сандански – там се очакват 40 градуса. Другите най-горещи градове ще са Пловдив, Русе, Благоевград и Видин – до 38-39 градуса там.
В останалата част от страната ще са предимно между 34 и 38 градуса, по-ниски стойности само по морския бряг.
Танкерът "Кайрос" вече се намира в Бургаския залив
5395
преди 6 часа
Кристин Иванов грабна приза „Полицай на годината“
6791
преди 8 часа


