ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Южнокорейският технологичен гигант Samsung Electronics реши да затвори единствения си завод за телевизори в Китай. Това ще се случи до края на ноември и е поредният ход на компанията, целящ пренасочване на производството извън втората по големина икономика в света, предава Ройтерс.
препоръчано
Телевизионният завод в Тиедзин е единствената производствена база на Samsung Electronics за такива устройства в Китай, обяви говорител на концерна.
Решението е част от продължаващите усилия за увеличаване на ефективността в производствените звена, коментира Samsung.
В завода работят 300 души, обяви по-рано новинарската агенция "Йонхап", предава "Монитор".
свързани новини
Хуавей за първи път измести Самсунг като най-големия продавач на смартфони
14328
на 31.07.2020
Коронавирусът затвори завод на "Самсунг"
16826
на 23.02.2020
Роботи-полицаи охраняваха кандидатстудентски изпити в Китай
7667
на 09.06.2026


