ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Сарафов влезе в обяснителен режим за срещата с Петьо Еврото в "Осемте джуджета"
27225
на 28.05.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иван Гешев има частно разузнаване, ръководено от негов помощник в прокуратурата. Това съобщи пред Би Ти Ви Борислав Сарафов преди малко.
препоръчано
Разузнаването се ръководи от помощник на главния прокурор. Същото лице навремето е било уволнено от Бойко Рашков от МВР. Така Сарафов, заместник на главния прокурор, обясни снимките си в прочутото заведение "Осемте джуджета". То беше стопанисвано от Петьо Еврото, но затворено след скандалите около прочутия сив кардинал в съдебната система.
"Сниман съм от хората на Гешев, защото точно той ме покани в това заведения. Гешев и Еврото са приятели", каза Сарафов.


