ГОРЕЩО
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
СЛУЧАЯТ "ПЕТРОХАН": Издирването на Ивайло Калушев и още двама продължава
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Свръхсекретен бункер, който при евентуална война, ще се използва от обединените сили на САЩ и Южна Корея откриха случайно сателитите Google Earth, пише вестник „Российская Газета”.
препоръчано
Откритието било разкрито, след като от компанията публикували сателитни снимки на земната повърхност с високо качество. Представители на армията на Южна Корея изразили силно недоволство, след като станало ясно разкриването на обекта.
Обектът бил забелязан на снимки от източното предградие на Сеул Сонаме. Секретният бункер носел името „Танго”.
ЗАСЕДАНИЕТО ВИСИ НА КОСЪМ: Играта на кворум в парламента продължава
5369
преди 21 минути
ПАРЛАМЕНТАРНИ ИГРИ: Няма кворум в парламента, прекъснаха заседанието
29321
преди 2 часа


