ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките
КУБ официално: Всички документи за Баба Алино са издадени по време на кмета Коцев и с негово знание
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
ЧАС ПИК
Сателит на САЩ е засякъл лъч топлина в района на Синай по време на катастрофата
3906
на 03.11.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сателити на САЩ, работещи в инфрачервения диапазон, в момента на катастрофата на самолет A321 са засекли термичен лъч на полуостров Синай, съобщи Вести.ру, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Данните са все още се анализират, за да се разбере какво е причинило този лъч. Една от причините би могла да бъде предполагаемата бомба, но съществува и вероятност да е имало експлозия в резервоара за гориво или в двигателя, която да е настъпила в резултат на механична повреда“, се казва в изявление, цитирано от руската агенция.
Русия: Пътническият самолет, разбил се в Египет, не е свален от джихадисти
13313
на 31.10.2015
Поредна версия: Взривна разхерметизация на салона е повалила А321 над Синай
7343
на 02.11.2015


