BG EN

Сачева за опитите за сваляне на Рая Назарян: Би било доста жалко този парламент да завърши по този начин

Акценти

Сачева за опитите за сваляне на Рая Назарян: Би било доста жалко този парламент да завърши по този начин

68831
на 07.08.2024
Сачева за опитите за сваляне на Рая Назарян: Би било доста жалко този парламент да завърши по този начин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Деница Сачева от ГЕРБ - СДС не очаква днес Рая Назарян да бъде свалена от поста председател на 50-ото Народно събрание. Заместник-председателят на парламентарната група на ГЕРБ-СДС коментира това на влизане в парламента.

препоръчано

"Би било доста жалко този парламент да завърши по този начин", добави Сачева. "Всяка политическа и парламентарна група има право да прави каквото намери за добре. Оценката за тези действия ще бъде дадена от избирателите съвсем скоро", каза още Сачева.

Няма да коментираме още, нека се срещнем и с колегите от "Демократична България", каза вчера Даниел Лорер от ПП-ДБ, попитан има ли заговор за сваляне на Рая Назарян - председател на Народното събрание.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК