BG EN

Сашо Диков: Съмнително е ненадейното изпращане на Ани Цолова и Виктор Николаев в отпуска

ЧАС ПИК

Сашо Диков: Съмнително е ненадейното изпращане на Ани Цолова и Виктор Николаев в отпуска

33907
на 07.08.2013
Сашо Диков: Съмнително е ненадейното изпращане на Ани Цолова и Виктор Николаев в отпуска

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ненадейното сваляне от екран на сутрешния блок на Би Ти Ви роди доста съмнения за реалните причини за това. Обяснението, че екипът на предаването начело с Ани Цолова и Виктор Николаев е преуморен и се нуждае от отпуска е за наивници. Да, журналистите се нуждаят от почивка, но се редуват за нея. А предаването е било планирано през август, дори рекламните тарифи за този период са били публикувани. Агенция ПИК търси отговор по случая от Сашо Диков.  

препоръчано

- Г-н Диков, твърдите, че има странна умисъл в спешното спиране на сутрешния блок на Би Ти Ви през август. Какво имате предвид?

- Когато 13 години блока не е излизал в отпуска и когато и това лято бе предвидено следното: от понеделник трябваше две седмици Виктор Николаев сам да води, а следващите две седмици Ани Цолова да води сама, а той да е в отпуска и когато в последния момент се променят плановете – следователно има нещо.

- Какво е то?

- Да си кажат съответните отговорни фактори в телевизията. Аз не мога да кажа какво е.

- Съмненията са, че е заради отразяването на протестите и участието на различни по убеждения хора в сутрешния блок. Но през август протестите са в затишие, все пак.

- Това няма значение. Но пък предишните 13 години никакви протести не е имало през август. Любопитно е обяснението, с което ги пращат в отпуска. Обидно е за зрителите, аудиторията не заслужава чак толкова наивни обяснения.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 19 юни: На рамото на Лъва е кацнало щастие, опции за нова работа за Стрелеца, Козирогът го закъсва с парите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 19 юни: На рамото на Лъва е кацнало щастие, опции за нова работа за Стрелеца, Козирогът го закъсва с парите
ПИК TV x
Александър Симов пред ПИК TV: Григорова обвинява БСП несправедливо – не сме с ГЕРБ от любов, а заради държавата (ВИДЕО) Александър Симов пред ПИК TV: Григорова обвинява БСП несправедливо – не сме с ГЕРБ от любов, а заради държавата (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента