BG EN

САЩ въведоха санкции срещу 11 физически лица и 15 компании

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

САЩ въведоха санкции срещу 11 физически лица и 15 компании

6253
на 31.07.2015
САЩ въведоха санкции срещу 11 физически лица и 15 компании
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

САЩ въведоха санкции срещу 11 физически и 15 компании във връзка с кризата в Украйна, позовавайки се на информация от американското финансово министерство.

препоръчано

Както се отбелязва, "това е свързано с действията в Кримския регион на Украйна". В черния списък са руският бизнесмен Роман Ротенберг и синът на бившия украински президент Виктор Янукович – Александър.

Сред 15-те компании са Ижовския механически завод, концернът "Ижмаш", редица търговски пристанища в Крим – в Севастопол, Феодосия, Евратория, Ялта и Черч, "Роснефт". /РИА Новости 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юли - неприятни промени за Овните, Скорпионите да очакват приходи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юли - неприятни промени за Овните, Скорпионите да очакват приходи
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV: Бойко Борисов за протестите на ПП: Те са тези с бухалките, които арестуваха, правеха заря и пиеха шампанско! Ако продължават така, по-добре пак да се преброим на избори (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Бойко Борисов за протестите на ПП: Те са тези с бухалките, които арестуваха, правеха заря и пиеха шампанско! Ако продължават така, по-добре пак да се преброим на избори (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента