ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съединените щати са готови да наложат допълнителни санкции срещу Русия във връзка със ситуацията в Украйна, заяви днес американският вицепрезидент Джо Байдън в телефонен разговор с украинския президент Петро Порошенко, предаде ИТАР-ТАСС.
"Вицепрезидентът отбеляза, че САЩ са готови да наложат допълнителна цена за Русия, ако тя не прекрати продължаващата си подкрепата към сепаратистите, включително прехвърлянето на тежко въоръжение през границата", се посочва в съобщение на Белия дом.
Байдън "подчерта, че САЩ продължават да бъдат фокусирани върху действията на Русия, а не върху думите й", се отбелязва още в документа.
препоръчано
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
97893
преди 2 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! И Зравната каса одобри бюджет 2026
20815
преди 3 часа


